Ponad 447 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Sprzedam markę odzieży sportowej My Shape

Wartość transakcji
18000 PLN
Kategoria
kup firmę
Branża
Handel
 
Odzież, tkaniny, obuwie, dodatki
Region
slaskie 
Strona www
www.myshape.pl 
Forma prawna
przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej

Sprzedam markę odzieży sportowej dla kobiet, która istnieje na rynku od lipca 2018. Firma szyje i sprzedaje wysokiej jakości ubrania, wykonane w Polsce. Sprzedaż odbywa się poprzez sklep internetowy, działający na domenie www.myshape.pl. Posiadamy dobrze rozwinięte profile w mediach społecznościowych (prawie 5000 obserwatorów na Instagramie i 700 na Facebooku) i bardzo spójny, atrakcyjny wizualnie wizerunek. Prowadzimy sprawnie działającą współpracę ze szwalnią oraz drukarnią, która wykonuje dla nas brandowanie odzieży oraz materiały promocyjne. Materiały kupujemy w Łodzi, z najwyższą dbałością o jakość. Nasze produkty wyróżniają się na tle konkurnencji właśnie m. in. dobrą jakością, co przekłada się na zadowolenie klientek. Marka ma duży potencjał rozwojowy, przy odpowiednim podejściu i zaangażowaniu osiągną Państwo bardzo dobre rezultaty sprzedaży. Branża z akcesoriami i odzieżą fitness to branża stale rozwijająca się i posiadająca duże zainteresowanie. Daje to możliwości na poszerzenie asortymentu i szybki rozwój. Sprzedajemy cały pakiet marki, dzięki czemu mają Państwo już gotowe produkty, jak i elementy sprzedażowe. Wszystko jest gotowe, więc można od razu zacząć działać. Sklep nie posiada żadnych zaległości finansowych. Na cenę sprzedaży marki składają się:

- system identyfikacji wizualnej marki: logo, logotyp, kolorystyka, prawa autorskie- logo własnego autorstwa – pełne prawa autorskie,

- oryginalne projekty graficzne własnego autorstwa – pełne prawa autorskie,

- profesjonalne, studyjne zdjęcia produktów,- nowoczesny, profesjonalny w pełni responsywny sklep internetowy własnego autorstwa postawiony w systemie Shoper. Strona jest optymalizowana od wielu miesięcy co daje wysoką pozycję w Google oraz potwierdza jej wiarygodność.

- profesjonalnie przygotowany regulamin sklepu (wraz z polityką prywatności oraz polityką cookies).

- domena,

- skrzynka pocztowa w domenie,

- baza podmiotów współpracujących: szwalnia, druk naklejek i etykiet, materiały tekstylne.Wyślij wiadomość