Ponad 401 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Sprzedam działający biznes

Wartość transakcji
40 PLN
Kategoria
sprzedaj firmę
Branża
Reklama i marketing
Region
lubelskie 
Strona www
reklamki.eu 
Forma prawna
przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej

Witam,

Oferuję sprzedaż działającego biznesu, jakim jest agencja marketingowa, zajmująca się wynajmem powierzchni reklamowych w komunikacji miejskiej w Lublinie. Oprócz tego oferuję przekazanie kontaktów do: specjalistów od budowania marki i tworzenia strategii marketingowych, firm zajmujących się prowadzeniem kampanii marketingowych w internecie, grafików, firm roznoszących ulotki, zajmujących się wynajmem powierzchni na bilboardach oraz firm tworzących strony interentowe. Wszystko to pozwala na kompleksową obsługę Klienta. Infrastruktura biznesu:

1. Umowa z MPK

2. 30 pojazdów z zamontowanymi nośnikami po 5 w każdym – łącznie 150 nośników

3. Gotowa, działająca strona internetowa www.reklamki.eu

4. Stali Partnerzy

5. Baza danych z potencjalnymi Klientam

6. Dodatkowe nośniki

7. Współpraca z firmą zajmującą się tego typu działalnością w 12 innych miastach w Polsce – prowizja z każdego pojazdu od 100 do 200 zł

Koszty prowadzenia działalności to jedynie opłata dla MPK, która wynosi 18 zł netto za jeden nośnik. Opłata dla przewoźnika jest uiszczana z dołu w wysokości 3 321 zł brutto. Przychód przy pełnym obłożeniu wynosi 14 723 zł brutto. Dochód: 11 402 zł brutto / miesięcznie. Jest możliwość zwiększenia ilości pojazdów do 100 sztuk co dawałoby dochody rzędu 38 tys zł miesięcznie. Przy obecnej infrastrukturze zwrot z inwestycji następuje po pół roku!! Sprzedam za 40 000 zł do negocjacji. 



Wyślij wiadomość