Ponad 401 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Sprzedam technologię z firmą

Wartość transakcji
15000 PLN
Kategoria
Branża
Technologia i innowacje
Region
slaskie 
Strona www
www.losteq.com 
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Szanowni Państwo, Chciałbym zaproponować nabycie rozwiązania, które pomaga w rozwiązaniu problemu gubionych rzeczy. Przede wszystkim telefonów. To spersonalizowany hologram losteQ, który łączy osobę, która znalazła jakąś rzecz, z osobą, która tą rzecz zgubiła. Hologram posiada wygrawerowane i dyskretnie ukryte dane, jak adres mailowy i alternatywny numer telefonu właściciela rzeczy. Tym samym mamy bezpośredni kontakt by ustalić zwrot. To ciekawe rozwiązanie dla firm, które powinny zabezpieczać narzędzia pracowników przed i po fakcie zgubienia, mając na uwadze Rodo i karne następstwa zgubienia urządzenia z danymi. W ramach przedsięwzięcia chciałbym w pakiecie zaoferować zarejestrowaną w 2016 roku spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka jest czysta, bez zobowiązań, z zaświadczeniami o niezaleganiu. Posiada konto bankowe w IdeaBank oraz Vat-r i Vat-eu. Przedsięwzięcie jest bardzo perspektywiczne. Sprzedaję ponieważ zmieniły się u mnie priorytety. Pakiet:

1. Strona www.losteq.com (z geo-lokalizacją, czyli otwiera się w języku, w którym przeglądana jest przeglądarka. Aktualnie mamy 3 języki.)

2. Niezależne regulaminy oraz polityki prywatności na Unię Europejską i Stany Zjednoczone, przygotowane przez polską i odrębnie amerykańską kancelarię prawną.

3. Sklep współgrający ze stroną losteQ, stojący na subdomenie www.sklep.losteq.com (forma płatności: przelew, karta kredytowa, za pobraniem), działający niezależnie w 3 krajach.

4. Strona internetowa do przeprowadzenia ankiety 3-pytaniowej na terenie Stanów Zjednoczonych (szybka do przerobienia również na polską wersję językową) - (udostępniam namiary do osoby, która miała nam zrealizować kampanię na Facebook Ads oraz Google Adwards).

5. Umowa i kontakt do producenta, z opcją własnej produkcji.

6. Projekty graficzne: hologram, prezentacje, materiały do pakowania (materiały do drukarni: koperta, usztywniacz z instrukcją).

7. 1000 sztuk kopert z grafiką, kart do zabezpieczania hologramów z grafiką, woreczki.

8. Kontakt do dwóch operatorów telefonii komórkowej.

9. Kontakt do partnera amerykańskiego, z którym prowadzę rozmowy na temat dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Odbyto już 4 rozmowy na skypie.

10. Profile na social mediach (Facebook, Linkedin, Instagram, Agnelist, f6s)

11. Zdjęcia oraz filmy związane z promowaniem losteQ

12. Wszelkie prawa do projektu ze wszystkimi najdrobniejszymi elementami na wszystkich polach eksploatacji.

13. Zakaz konkurencji z mojej strony, że bezterminowo nigdy nie podejmę się prac związanych z wdrożeniem podobnego produktu.

14. Klauzula poufności, mówiąca między innymi, że moja wiedza w jakimkolwiek stopniu nie będzie przekazana innym w tym kontakty, technologie.

15. Hosting w tym strona www, serwery oraz skrzynki mailowe. Wyślij wiadomość