Ponad 493 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Segmentu security Konsalnetu przejmie Grupa Seris


Fundusz inwestycyjny Value4Capital sfinalizował umowę sprzedaży segmentu security Konsalnet Holdings na rzecz spółki z Grupy Seris.
Od nabycia spółki Value4Capital rozwijał Konsalnet organicznie i przez akwizycje, by stała się liderem rynku usług ochrony i obsługi gotówki w Polsce. Po ostatnim wydzieleniu działalności w obszarze obsługi gotówki V4C sprzedał 100% działalności w ochronie na rzecz Grupy Seris.

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony osób i mienia w Polsce. Działa od ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa - od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo. Firma zapewnia ochronę fizyczną ponad 3 000 obiektów, a usługi monitoringu świadczy dla ponad 60 tysięcy klientów. Wśród klientów są m.in. największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe.

Seris to niezależna francuska grupa numer 1 na rynku bezpieczeństwa osób i mienia, zatrudnia według stanu na 2018 r. ponad 22 tys. współpracowników na całym świecie i uzyskuje obrót w wysokości prawie 500 mln euro.

Źródło: www.money.pl/gielda/value4capital-sfinalizowal-sprzedaz-segmentu-security-konsalnetu-grupie-seris-6388310770686082a.html