Ponad 493 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

PZU Zdrowie przejął spółkę medyczną Artimed NZOZ


PZU Zdrowie kupił 100 % udziałów w kieleckiej spółce medycznej Artimed NZOZ Sp. z o.o., który prowadzi działalność w trzech placówkach. Nabycie Artimed, a miesiąc wcześniej sieci w Radomiu, jest elementem ogłoszonej Strategii PZU do 2020 r.

Arkadiusz Hajduk, członek zarządu PZU Zdrowie powiedział, że Artimed to klasyczny przykład firmy założonej i z sukcesem prowadzonej przez lekarzy. Z jednej strony, osiągnęła sporą skalę pod kątem wielkości obrotów i świadczonych usług. Z drugiej, właściciele ciągle mają mnóstwo pomysłów nadalszy rozwój. Barierą są niezbędne kapitały. Współpraca z PZU Zdrowie tworzy solidny fundament do dalszej, wspólnej ekspansji w województwie świętokrzyskim.

Paweł Kacprzyk, Prezes zarządu PZU Zdrowie powiedział, że końcówka roku była niezwykle intensywna, ale bardzo udana. Zaledwie trzy tygodnie temu przejęli sieć Polmedic w Radomiu. Kolejny rok będzie kontynuacją procesu akwizycji, rozwojem posiadanej już sieci placówek, oferty ubezpieczeń zdrowotnych oraz wprowadzaniem nowych koncepcji, w tym otwieraniem placówek własnych.

Więcej na:

www.wnp.pl/gielda-bankowosc-ubezpieczenia/kolejna-akwizycja-w-grupie-pzu,288453_1_0_0.html