Ponad 493 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Fundusz MCI.EuroVentures przejmuje spółkę Mobiltek


MCI.EuroVentures podpisał umowę nabycia 100 procent akcji spółki Mobiltek, właściciela Dotpay – jednego z czołowych graczy na rynku płatności elektronicznych w Polsce.

Cezary Smorszczewski, zarządzający funduszem MCI. EuroVentures powiedział, że strategia inwestycyjna, którą się dotychczas kierują pokazała, że interesuje ich bardzo perspektywiczny obszar obsługi płatności bezgotówkowych. Dotpay i Mobiltek to kolejne atrakcyjne spółki z tego segmentu, które posiadają oferty komplementarne do eCard, firmy będącej również w zarządzaniu funduszu. Dotpay ma rozbudowane kompetencje w zakresie przelewów internetowych, a Mobiltek w obszarze SMS premium i DCB. Współpraca tych spółek nadzorowana przez nasz fundusz pozwoli dynamicznie zwiększyć bazę klientów i zasięg oferowanych usług z korzyścią dla wszystkich firm.

Andrzej Budzik, Prezes Dotpay dodał natomiast, że pozyskanie tak profesjonalnego Partnera jakim jest fundusz MCI.EuroVentures, który rozumie potrzeby rynku e-commerce oraz ma doświadczenie w inwestowaniu w spółki z sektora FinTech da im gwarancję dalszego dynamicznego rozwoju w Polsce i w regionie.

Więcej na:

mci.pl/fundusz-mci-euroventures-przejmuje-mobiltek-wlasciciela-dotpay