Ponad 493 ogłoszeń firm
Sprawdź naszą ofertę

Work Service planuje debiut na giełdzie w Londynie


Work Service zamierza ubiegać się o dopuszczenie wszystkich wyemitowanych akcji zwykłych na okaziciela do obrotu giełdowego na głównym rynku Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Planowany debiut - w ramach dual listingu - ma się odbyć w czwartek, 18 lutego. Oznacza to, że papiery polskiej spółki będą jednocześnie notowane na warszawskim i londyńskim rynku kapitałowym.

Maciej Witucki, Prezes Work Service powiedział, że zakończenie procesu dual listingu jest dla nas kolejnym krokiem do budowania pozycji spółki na rynkach międzynarodowych. Dzięki tej operacji zwiększą swoją rozpoznawalność i uzyskają dostęp do rozległej grupy inwestorów w skali globalnej. Prezes dodaje również, że jest przekonany, iż obecność na londyńskiej giełdzie pomoże im wzmacniać pozycję regionalnego lidera w branży i docelowo wejść do pierwszej piątki firm świadczących usługi HR w Europie.

Work Service SA jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments

Więcej na:

www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/work-service-wejdzie-na-gielde-w-londynie-w,194,0,2020546.html